Ласкаво просимо в інтернет-магазин ГАЗОНЧІК

ГАЗОНЧІК – це зручний інтернет-магазин, де зібрано все необхідне для створення газонів. Різноманітність травосумішей приємно порадують як професіоналів, так і любителів-дачників. Підбираючи правильне співвідношення різних сортів насіння газонних трав, пропонуємо окремі травосуміші як для посушливих і тіньових ділянок, так і для ділянок зі змішаним освітленням, з підвищеною вологістю, для створення і ремонту спортивних ігрових майданчиків, футбольних полів, для озеленення парків, скверів, для укріплення ґрунту на схилах, промисловий озеленення і багато іншого.


Вигоди, які надає інтернет-магазин ГАЗОНЧІК своїм клієнтам

Багато інтернет-магазинів садівництва на Україні здатні запропонувати споживачам різноманітність товарів, але тільки ГАЗОНЧІК порадує вас оптимальними цінами. На нашому сайті є акції, якими зацікавляться, як окремі садівники-аматори так і професійні ландшафтні дизайнери.

ГАЗОНЧІК розвивається завдяки вам, нашим покупцям і замовникам. Ми невпинно оновлюємо розділ з корисною інформацією, готові з вами ділитися цікавими новинками у сфері садівництва і ландшафтного дизайну. Ви завжди можете написати нам або зателефонувати. Ми відкриті до діалогу і цінуємо те, що для нас найважливіше – визнання наших клієнтів!

error: Content is protected !!